Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Domofon, alarm i kamery, gdzie kupić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Miałam ostatnio mały remont i niestety „fachowcy” uszkodzili mi stary domofon. Z racji tego, że i tak rozglądałam się już od dłuższego czasu, by zamontować alarm na wejściu i może z dwie kamerki na terenie posesji wolnostojącej, bardzo proszę was o poradę, gdize można to wszystko załatwić w Krakowie, najlepiej w jednym miejscu i z montażem. Z góry dziękuję za pomoc.
Zaaaaazdroszcze, dzwonek mojego domofonu doprowadza mnie do szału. A dzwoni cały czas, bo córka notorycznie kupuje rzeczy prez internet, po czym oczywiście to ja muszę je odbierać… Może w Castoramie będą te rzeczy?
Hmm, zdaje się, że mąż kupił wielofunkcyjny domofon do naszego domu w tym sklepie: http://monitoring-it.pl/oferta/monitoring. Linka masz od razu do rozwiązań rejestrujących obraz. My mamy co prawda tylko jedną kamerę, ale widziałam, że można kupić pakiet np. dwóch. W zestawie wychodzi taniej zawsze.
A sprawdza się ten sprzęt? Możesz napisać coś więcej? PS Nie lubię Castoramy, złe doświadczenia (raz kupiłam lampę i musiałam się nieźle wykłócić, by ją wymienili, bo musiała zostać uszkodzona już u nich).
Nie mamy zarzutów. Tak szcerze mówiąc to przypmniałaś mi tym postem, ze powinniśmy sobie kupić jeszcze jedną kamerę do garażu. Zawsze się boję o samochód, bo parkujemy go na osiedlowym parkingu (pod dachem, ale wiadomo, drzwi zawsze da się sforsować i były już takie przypadki w sąsiedztwie).
Jeśli chodzi o instalacje alarmowe Kraków ma na ulicy Tetmajera (chyba 19, albo 20) fajny sklep z artykułami tego typu, oczywiście instalują za dopłatą. Piszę o nich, bo tam akurat nabyłem alarm antywłamaniowy, choć mnie zależało na tym, by nie włączał się przez kota. Widziałem, że dużo różnych rozwiązań oferują.
Przekierowanie