Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Szukam parkietu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Remontuję mieszkanie. Wszystko już zostało wymienione, mam pomalowane ściany, wy-mienione okna, drzwi, ogólnie wszystko już zmierza do finiszu. I teraz jeszcze poszukuję desek na podłogę, bo to akurat ostatni element, który jeszcze nie jest gotowy. Czy macie może jakieś pomysły, gdzie mógłbym kupić parkiet, ale taki z prawdziwego zdarzenia? Taki wiecie, z prawdzi-wego drewna. Zawsze o takim marzyłem, jeszcze pamiętam, jak dziadkowie mieli taką drewnianą podłogę, która cała skrzypiała, jak się po niej chodziło. No i obecnie o coś takiego samego mi cho-dzi, będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, jak mi się uda taki parkiet załatwić.
No rzeczywiście, wspomnienie takiego parkietu musi być cudowne. Ja w domu nigdzie takiego nie miałem, ale pamiętam, że jak chodziłem do jednej biblioteki, to tak taka drewniana podłoga była. Ach, pamiętam jak dziś. Zapach starych książek, mnóstwo czytających ludzi, niemiłe panie z obsługi czytelni i ta skrzypiąca podłoga. No no, powiem Ci, że wszystko zacnie. Też bym taką podłogę chciał, jak tak myślę sobie o tym. Kurczę dałeś mi do myślenia teraz. Środki mam, chęci mam, no zobaczę…. Big Grin
No widzisz, każdy ma zawsze jakieś wspomnienia z podłogą. U mnie dom dziadków, u Ciebie bi-blioteka. Prawdziwe drewno na podłodze jednak ma swój klimat. Taki niepowtarzalny, który jednak wchodzi w pamięć na całe życie. Fajnie będzie mieć w domu coś takiego, przez co już zawsze wspomnienia będą przywoływane. A jak i w domu zacznie skrzypieć, to i dzieci może będą ten dźwięk z domem kojarzyły. No ale dobra, gdzie taki podłogi mogę dostać?
Wydaje mi się, że jeśli chcesz dostać parkiet w Szczecinie, to najlepiej będzie, jak wejdziesz sobie na stronę szczecinpodlogi.pl, bo wydaje mi się, ze to jest najlepsza firma obecnie, która się zajmuje w naszym miescie kładzeniem parkietow. Ja tez u nich parkiet zamawiałem zamawiałem jakiś czas temu i naprawdę jestem zadowolony.
Przekierowanie