Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Epizody z księgowością w tle.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nieuczciwość ludzi nie zna granic. Och, zapomniałem się przedstawić. Jestem Karol. Razem z moim współpracownikiem od kilku lat prowadziłem własny biznes ale mało brakło, a to byłby nasz koniec. Wszystko przez jedną osobę. Osoba, której zaufałem okazała się być nie tą, za jaką się podaje. Nie chodzi mi o tożsamość czy kompetencje (na papierze) ale nikomu nie polecam być zbyt ufnym co do pracowników. U mnie zawiodła niestety księgowa. Czy Wy też kiedyś ‘’przejechaliście’’ się na swoich pracownikach, współpracownikach, kolegach?
Mówi się, że ‘’uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu’’ i mógłbym to sparafrazować, aby dopasować to powiedzenie do sytuacji, którą opisałeś. Chyba każdy kiedyś zawiódł się na osobach, z którymi współpracował. Nie mówię, ze należy to normalności i zachowań na porządku dziennym, ale chyba właśnie takie nieporozumienia i nieudane współprace uczą nas najwięcej.
Nie zgodzę się, że każdego spotkała taka nieprzyjemna współpraca czy sytuacja. Trzeba po prostu mieć właściwych ludzi na właściwym miejscu, mieć porządek. Ja na przykład polecam skorzystać z biura rachunkowego, zwłaszcza gdy firma jest niewielka. Wówczas nie ma bałaganu, a specjaliści wszystko załatwią rzetelnie i terminowo.
No ja, jak wspomniałem w poście i nawet w jego tytule prawie straciłem karierę przez księgową. Może więc polecisz mi jakieś konkretne biuro rachunkowe, dzięki któremu odzyskam wiarę w ludzi?
Jak górnolotnie powiedziane, haha Smile. Nie wiem, czy odzytskasz wiarę w ludzi ale na pewno uporządkujesz swoje sprawy księgowe korzystając z : ksiegowosctrojmiasto.com.pl/ . Naprawdę bez wyrzutów sumienia mogę polecić tę firmę. Ja mam dość wysokie wymagania a osoby pracujące tam nie zawiodły mnie nigdy.
Może należysz do tych wyjątków, szczęściarzy, którym zawsze się wszystko układa. Ja jednak wychodze z założenia że człowiek jak najbardziej uczy się na błędach, nieudanych relacjach. Gdyby nie było cierpienia, nie docenialibyśmy szczęścia.
Przekierowanie