Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Szukam naklejek na ściany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam ciekawych naklejek na ściany bo to chyba jedyna rzecz jaką mogę zrobić w wynajmowanym mieszkaniu. Chyba nie jest to inwazyjne i przy wyprowadzce można to łatwo zerwać nie pozostawiając śladów? Jeśli tak to polećcie mi proszę sklep w którym dostanę coś takiego w dobrej cenie. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Proszę: http://naklejkomania.eu/10-naklejki-na-sciane , dostaniesz tam naprawdę wyjątkowe naklejki za nieduże pieniądze które dobrze się trzymają i są bardzo dokładne. Moja koleżanka niedawno kupiła sobie coś takiego do pokoju i zrobiło to na mnie duże wrażenie. Naklejanie jest dziecinnie proste i nie nastręcza żadnych problemów, podobnie odklejanie.
Dzięki za podrzucenie fajnego pomysłu bo też wynajmuję mieszkanie a wystrój jest taki, że aż ręce opadają. Zastanawiałam się czy nie zainwestować w obraz ze zdjęć i chyba zdecyduję się też na naklejki bo wpadłam na geinalny pomysł jak połaczyć style i uzyskać naprawdę mega fajną kompozycję, mozę wstawie zdjecia jak juz uda mi sie wszystko zalatwic.
Koniecznie wstaw fote jak skonczysz bo bardzo mnie zainteresowalas.
Dziękuję za link do strony. Strasznie duży wybór Big Grin, mam zajęcie na cały dzień Smile
Przekierowanie