Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gabinet w domu.. dobry pomysł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym poruszyć temat, który również u mnie w domu nieprzerwanie trwa od kilku tygodni. Otóż, planuję otworzyć prywatny gabinet stomatologiczny w domu. Wydaję mi się, że pozwoliłoby mi to spędzać więcej czasu z rodziną, a do tego nie będę ukrywał, że planuję w ten sposób zwiększyć swoją płynność finansową. Jednak prosiłbym o to, byście pomogli mi podjąć decyzję i podali Wasz stosunek do tej kwestii.
Według mnie świetny pomysł. Nie dość, że możesz dodatkowo zarobić, to jeszcze klienci będą przychodzić do Ciebie.
Zgadzam się, sam chodzę prywatnie do dentysty i zawsze mam poczucie, że się bardziej stara i do tego jest o wiele przyjemniejsza atmosfera w gabinecie. Także nie wiem, dlaczego się wahasz?
Ja się mało waham.. to raczej rodzina narzeka, że nie powianiem łączyć domu ze swoim zawodem. Myślę, że jednak nie byłby to problem, bo już rozglądam się za projektantem wnętrz w Katowicach by pozwolił mi zaaranżować jeden z pokoi tak, by był oddzielony od reszty domu i przy tym wyglądał profesjonalnie.
Jedyne ryzyko, to to, że Twój gabinet może wyglądać nieprofesjonalnie. Sam miałem podobne przeżycie, bo kiedyś skorzystałem z oferty dentysty, który mnie wprowadził do normalnego pokoju… a tam miał krzesło, przyrządy itp. Do tego panowały tam naprawdę niefajne warunki.
Spokojnie… swoją pracę wykonuję bardzo profesjonalnie i m.in. dlatego mam zamiar skorzystać z oferty monodesign.com.pl/przestrzen-komercyjna/ bo wiele czytałem o różnych firmach i ta firma ma najlepsze opinie. Na tej stronie Internetowej możesz znaleźć m.in. przykładowy wyglądy gabinetów z różnych dziedzin i jestem zachwycony ich pomysłami.
Ja jestem przeciwniczką pracowania w domu, według mnie dom i praca zawsze powinny stać oddzielnie. Jeśli się łączy to bardzo łatwo wpaść w pracoholizm i narazić najbliższych na przykrość z tego powodu. Niestety mówię z własnego doświadczenia…
Przekierowanie