Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Czy można przesunąć grzejnik?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym nieco przesunąc grzejnik w domu bo nie bardzo pasuje mi do obecnego wystroju pokoju. Czy coś takiego da się wykonać i jak wiele ingerencji to wymaga oraz ile kosztuje?
Cześć, wszystko da się zrobić, a przesunięcie grzejnika nie jest zbyt skomplikowane. U mnie podczas remontu przesuwaliśmy 4 i nie twierdzę żeby było to bardzo trudne albo wymagające. Grunt to dobra firma która zajmie się tym w odpowiedni sposób. Co do kosztów to zależy od firmy i od skomplikowania. Słyszałem że niekiedy są przypadki wymagające większych zmian w sieci ale nie wiem nic wiecej na ten temat.
dzięki że odpisałeś. Mógłbyś powiedziec kto w takim razie zajmował się remontem u ciebie jesli to nie tajemnica?
Oczywiście, Firma Gwintex Andrzej Kasprzak jest tam majstrem i chyba właścicielem, to bardzo dobry hydraulik którego polecają sobie chyba wszyscy moi sąsiedzi. Zna się na rzeczy i ma chyba najniższe ceny we Wrocku, więc warto się zdecydować. Pozdrawiam!
Dzięki za polecenie, własnei czytałam opinie o nich w necie i rzeczywiście ludzie dobrze się na jego temat wypowiadają. Również przesyłam pozdrowienia i jeszcze raz dzięki, bardzo mi pomogłeś.
Przekierowanie