Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Glazurnicy potrzebni!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie na tym forum. Mam przed sobą pewien problem, otóż jakiś czas temu wynająłem pewną ekipę remontową, by przeprowadzili remont łazienki. Jak się jednak okazało, nie byli do tego zbytnio wykwalifikowani i się okazało, że mówiąc wprost, partaczą robotę. Poszukuję teraz dobrych i sprawdzonych fachowców, najlepiej doświadczonych glazurników, by dokończyli pracę. Prace miałyby miejsce na terenie Warszawy. Czy ktoś na tym forum zna jakąś firmę, która podjęłaby się wykonaniu takich prac? Będę wdzięczny za jakieś namiary i ogólnie, by ktoś mi coś podpowiedział itp. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Szczerze mówiąc to czasem ciężko o prawdziwych fachowców. Ja trochę liznąłem budowlanki i wielu prac się nie boje, ale jednak co do płytek to jest ciezkikawalek chleba i naprawdę ktoś musi się na tym znac żeby robic to dobrze
Jak to dobrze, że jestem kobietą i takie coś zawsze spada na mojego męża.. Wink
Ja korzystałem z jednych usług glazurniczych w Warszawie, fachowcy byli z nich naprawdę pierwsza klasa. Na początku się wszystko dogadało i potem raz dwa wzięli za robotę. Ani raz nie musiałem ich motywować do pracy, czy sprawdzać czy wszystko w porządku, bo praca aż im się paliła w rękach. Nie dość, że szybko zrobili co mieli zrobić to jeszcze dużo nie wzięli za to pieniędzy. Mogę bardzo polecić ich usługi.
Miałem kiedyś podobnie, tzn. wziąłem szwagra by mi pomogl z praca bo tez robi za granica itp. ale poklocilismy się i w końcu nic z tego nie byloo. W końcu wziąłem ekipę od układania gresu i w końcu mogłem odetchnąć bo jednak co fachowcy to fachowcy. Super szybko uwinęli się z pracą i do tego byli bardzo we wszystkim profesjonalni. Od razu każdego przestrzegam, ze nie oplaca się brac nigdy nikogo innego jak fachowców do trudniejszych prac bo potem trzeba tylko po kimspoprawiac itp.
Ja na szczęście nie mam takich problemów bo mieszkam na mieszkaniu i jak cos jest nie tak to daje znać właścicielowi
Przekierowanie