Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Lubicie ozdoby na ścianach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lubicie ozdoby na ścianach?
Ozdoby ale co konkretniej? Obrazy, kwiaty w doniczkach czy nie wiem, zdjęcia w ramkach? O co dokładnie chodzi?
No miałam na myśli na przykład szkło ozdobne do kuchni, czyli obrazki (np. plenery, owoce, martwą naturę) pokryte szkłem, coś jak zwykła tapeta, ale za szybką.
Ja mam raczej w domu zwykłą fototapetę z romantyczną uliczką, o pokrytych szkłem nawet nie wiedziałam, że są. One chyba najbardziej do kuchni pasują, nie? Tak na rozum mi się wydaje, bo po co w sypialni albo w salonie szklana fototapeta..
No tak, masz rację, szklane fototapety są raczej pomyślane do kuchni, a czemu – nie wiem, ale jakoś tak gdzie nie szukałam, to wszędzie szklane obrazy były dedykowane do kuchennych przestrzeni, ewentualnie do aneksów jadalnych. Mi się one bardz podobają, ale jestem ciekawa, jak inni na to patrzą. To jak – odpowie mi ktoś?
Nie wiem, czy moja odpowiedź będzie reprezentacyjna dla narodu, ale jestem wielką fanką foto tapet czyli wychodzi na to, że tak, lubię dekoracje ścienne. Ale wiesz, muszą być gustowne i dopasowane do wnętrza, bo inaczej to sorry, kicz mnie nie rusza. Ale to moje zdanie, inni mogą mieć inaczej. Smile
Przekierowanie