Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam dobrego, niedrogiego sklepu z oprawami oświetleniowymi. Najlepiej, jeśli będzie to sklep lub hurtownia internetowa.
A co konkretnie chcesz kupić? Bo jeśli chcesz kupić oprawkę albo statecznik do świetlówek to możesz coś takiego dostać nawet w sklepie akwarystycznym. Jeśli jednak interesują Cię lampy wiszące czy teraz bardzo popularne oświetleniowe moduły ledowe to raczej musisz szukać w sklepach z elementami wykończenia wnętrz, w sklepach meblarskich lub w dużych marketach ogólnobudowlanych.
Czy sprawdzał Pan ten adres gitmarket.pl? To sklep internetowy specjalizujacy się w sprzedaży sprzętu oświetleniowego różnych typów. Ciężko porównac mi ceny wszystkich produktów, ale takie na przyklad wentylatory kanałowe i inny osprzęt, który może przydac się w biurze czy w sklepie mają naprawdę wyjatkowo tani.
Znam dobry sklep, w którym sprzedają niedrogie naświetlacze led, czyli takie reflektory głównie do zastosowań przemysłowych, choć część osób używa ich do rozświetlenia podjazdu pod domem lub wybranych elementów ogrodowej infrastruktury.
Przekierowanie