Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Jaką drukarkę 3D warto kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie wiem w co zainwestowac kase. Bo musze kupic drukarkę 3d. Tylko jaką? Jaka drukarkę 3D warto kupic?
Taką która drukuje Tongue to chyba jasne.
No ale to w domu chcesz mieć? Bo jak drukarka 3d jest wykorzystywana na potrzeby firmy to jednak lepiej troche wiecej zapłacić żeby potem dobrze chodzila z innymi oprogramowaniami. Nie da się ukryc, ze teraz zyskuje na popularności drukarka 3d medycyna to jedna z galezi, które mogą się rozwijac dzieki drukowaniu 3D. W stomatologii np. można szybciej stworzyć dobry implant.
A widziałeś zortrax inventure taką drukarkę? Ona działa na programie z-suite no i ma stację DSS. Poczytaj o niej jak cos. No bo są tez drukarki markerbot tu masz o nich info jak bys chciał poczytac. No i na pewno ona tworzy realistyczne prototypy, tylko pytanie czego ci konkretnie potrzeba. Ta firma 3dphoenix.pl to wg mnie jest dobra, biore u niej caly czas filamenty i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Technologia sls to chyba najpopularniejsza w Polsce czy nie?
W Polsce to glownie z drukarek korzystaja profesjonaliści. Bo to jednak kilka tysięcy trzeba wydac na dobra drukarkę 3d. A jednak i medycyna i przemysl bez tego radziłby sobie na pewno gorzej. Zresztą teraz tak szybko to się rozwija ze pewnie za kilka lat to każdy w domu będzie miał taka drukarke zupełnie.
ja chciałam kupic drukarkę 3d ale jednak zmieniłam zdanie. Bo to u mnie byłaby bardziej zabawa niż konkretnie potrzeba. Ale fajna zabawa jak się tworzy projekty i potem wychodzą różne ciekawe bryły Wink i nie tylko.
Przekierowanie