Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Domowych zabezpieczeń nigdy za dużo.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem się Was poradzić, czy jest sens zakładać jeszcze rolety antywłamaniowe, jeśli mam zainstalowany system alarmowy w domu. Generalnie to jednak dom jednorodzinny a nie twierdza. Czy takie rolety spełniają jeszcze inne fukcje?
Podstawowa funkcja takich rolet jest tak, że dzieki nim nie będzie odczuwał gorąca latem, bo blokują skutecznie przenikanie promieni słonecznych., ale to oczywiście dodatek. Funkcja antywłamaniowa to podstawa i bez wątpienia warto z niej skorzystać…
Powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem czemu zadajesz takie pytanie, przecież dobra roleta antywłamaniowa wymaga użycia siły, której człowiek nie jest w stanie wytworzyć, wiec ktos na pewno zauważyłby moment, w którym ktoś się włamuje. Oczywiście mówię tutaj o sforsowaniu rolety.
Rolety są ciekawym rozwiązaniem dla domu rodzinnego i teraz to już mało kto z niego rezygnuje. Funkcjonalnie chronią mieszkańców zarówno pod względem komfortu życia, jak i ewentualnych szkód. Sam mam zamontowane we wszystkich oknach i twierdzę, że zabezepiczen nigdy za wiele, takie niestety czasy.
A kto robi najlepsze rolety, możecie kogoś polecić?
Ja kupowałem stąd http://fabrollo.pl/rolety-zewnetrzne/ i twierdzę, że są wykonane idealnie. Trochę się znam na takim towarze i wiem, gdzie szukać ewentualnych słabych punktów. W tym przypadku ich nie znalazłem. Firma ma w swojej ofercie mnóstwo ozdob okiennych, które monz zamontowac zarówno w domu, jak i w budynkach firmowych.
Dokladnie tak, wlasnie mamy od nich w firmie rolety. Może bym nawet o tym nie wiedziała, ale na jednej z nich była naklejka z danymi dostawcy, wiec jakos mi to utknęło w pamięci…
Rolety są wykonane bardzo estetycznie. Odpowiadając koledze alarm zawsze można rozborić, a z roletami to już tak łatwo nie pójdzie. Trzeby by chyb jakiegoś auta ciężarowego, żeby pokonać takie zabezpieczenie…, czyli to raczej nie byłaby cicha robota Smile))))
Przekierowanie