Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Ciekawe atrakcje dla dzieci w Poznaniu – co możecie polecić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, czy są tu może rodzice, którym już tak jak mi brakuje pomysłów na ciekawe atrakcje dla dzieci w Poznaniu??? Szukam jakiejś inspiracji. Może byliscie z waszymi pociechami w jakims fajnym miejscu ostatnio? Za chwilę bliźniaki mają urodziny i znowu mamy problem co im na tę okoliczność wymyślić….
Ostatnio zabrałam dzieci do zamku w Kórniku i nawet nawet im się podobało to, że kiedyś mieszkano w takich „dużych domach” jak to stwierdziły Wink ale to chyba średnie miejsce na urodziny Smile
Jak szukasz fajnego pomysłu na urodziny, to proponuje coś takiego: http://go4robot.pl/. To firma, która organizuje na co dzień warsztaty z robotyki, budowania z klocków lego, programowania. I w tym klimacie są tez obchodzone wlasnie urodziny – oczywiscie atrakcje dla dzieci są dopasowywane pod ich wiek, zainteresowania i umiejętności. Ale zabawa jest mega fajna. Synek, któremu wlasnie zorganizowaliśmy takie urodziny był zachwycony. Jeśli więc szukasz pomysłu na atrakcje dla dzieci w Poznaniu, to to na pewno będzie cos innego, nietypowego.
No proszę o czymnś takim nawet nie miałam pojęcia, wielkie dziekiSmile
Przekierowanie