Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gdzie można zamówić projekt domu energooszczędnego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Potrzebuję namiarów na biura projektowe zajmujące się przygotowaniem dokumentacji dla domów energooszczędnych. Będę wdzięczna za adresy internetowe, albo nawet numery telefonów. Sprawa jest dosyć pilna bo początkowo celowaliśmy w normalny domek ale okazuje się że na energooszczednychmozna sporo zaoszczedzic wiec warto rozważyć też taką opcję. Pozdrawiam serdecznie.
To prawda że można sporo zaoszczedzic, bo u mnie koszty wychodzą mniej wiecej na połowę. W 5 osobowej rodzinie wychodzi już spora suma. Podobnie sytuacja wyglądała u mnie, na początku celowałem w normalny, przestronny dom ale stanęło na energooszczędnym i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Mam wszystko czego chciałem plus mniejsze rachunki. Co do projektów to ciekawe i w dobrych cenach masz tu - http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...zczednych/. Sporo się naszukałem żeby te stroneznaleźć Smile
Też zamawiałem projekt na http://invest-center.eu/ i nie mogę powiedzieć niczego złego na projekt albo na biuro. Pełen profesjonalizm w dobrej cenie, dodatkowo terminowość i przyjazna obsługa która odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Gdybym miał jeszcze raz się decydować to z miejsca szedłbym własnie tam. Pozdrawiam i powodzenia z budową domu, jak już masz odpowiedni projekt to wszystko inne pozostaje formalnością.
Jest w tym dużo racji. Dobry projekt stanowi solidne podstawy dalszych prac i pozwala uniknąć wielu problemów. Wiem to z porównania przebiegu prac u mnie i znajomych co w tym samym czasie się budowali. W moim przypadku wszystko szło gładko, bez problemów i opóźnień, a u innych... masakra.
hej, ja też zamawiałem projekt na invest-center.eu i bardzo sobie chwalę nie tylko rozplanowanie pomieszczeń i dopracowanie szczegółów ale też cenę i pomocną obsługę. Do tego dostałem dziennik budowy i darmowy projekt garażu który bardzo mi się przyda Smile
Przekierowanie