Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Poszukiwany dostawca marmuru z Poznania lub okolic!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Forumowicze! Szukamy z żoną sprawdzonego dostawcy marmuru. Chcę położyć podłogę w domu, ale nie wiem, gdzie dostanę marmur, tak samo nie mam pojęcia kto może mi pomóc z całym przedsięwzięciem. Raczej glazurnik mi nie pomoże prawda? Może doradzicie mi co mam zrobić? Znacie jakąś dobrą firmę?
Tak się składa, że w okolicach Poznania działa firma, która kładzie kamienne posadzki, a także stawia schody, wykonuje blaty i inne elementy domowego wyposażenia. Na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/ możesz sprawdzić ich pełną ofertę, a także poczytać o samym marmurze. Co ciekawe oferują oni nawet marmur wydobywany w Polsce. Dopóki nie skorzystałem z ich usług to nie miałem pojęcia, że dwie odmiany marmuru można znaleźć również u nas w kraju.
Tak, jeżeli potrzebny Ci marmur w Poznaniu to również poleciłbym tę firmę. Nawet nie znam żadnej lepszej. Kolega podlinkował stronę główną to ja Ci podam link bezpośrednio do treści o marmurze - http://www.poznan.onyxmarmury.pl/marmur/. Możesz tam sprawdzić nawet jak wyglądają różne odmiany tego kamienia. Większość z nich pochodzi z Włoch i Chorwacji, ale jak kolega wspomniał są też dwa rodzaje z Polski. A w kwestii usług tej firmy powiem tylko, że nie mam żadnych zastrzeżeń, a korzystałem nie raz już z ich pomocy.
Nie dodam nic nowego, choć jestem też zadowoloną klientką. Zrobili dla mnie blaty kuchenne, które mają już kilka lat, a wyglądają jak nowe.
Dziękuję Wam za tę firmę! Nie muszę już niczego szukać ani się martwić - oni zajmą się wszystkim.
Przekierowanie