Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Forumowicze i forumowiczki, żona oddelegowała mnie do kupna lustra łazienkowego, ale mam problem bo wymiary są dość niestandardowe i muszę skorzystać z luster na wymiar. Znacie jakiegoś szklarza w Poznaniu, który podejmie się takiej pracy? Możecie kogoś polecić albo coś mi doradzić?
Poszukaj po sieci, na pewno są jakieś opinie o poznańskich szklarzach. Możesz też po prostu kupić lustro i dociąć je samemu - są odpowiednie noże do cięcia szkła i nie jest to wcale takie trudne. Zastanów się nad takim rozwiązaniemSmile
Niestety nie mam czasu na takie zabawy - to po pierwsze. A po drugie moje dwie lewe ręce nie pozwalają mi na podejmowanie się takich prac. Prędzej zrobiłbym sobie krzywdę niż dociął dobrze lustro.
W takim razie ja polecam firmę Con-Vitro. Zajmują się oni wszelkimi wyrobami ze szkła. Robią lustra, kabiny prysznicowe, balustrady, drzwi i wiele innych konstrukcji. Co prawda lustra u nich nie zamawiałem, ale kabinę prysznicową zrobili perfekcyjnie. Nie wiem czy nawet nie lepiej niż niejeden zakład produkcyjny, który kabinami zajmuje się od zawsze.
Tak, faktycznie ta firma jest warta uwagi. Jeżeli interesują Was lustra łazienkowe w Poznaniu to warto zajrzeć pod link http://oferta.convitro.com.pl/oferta/pro...e-szklane/. Jest tam kilka słów na ich temat, a przede wszystkim znaleźć można tam wcześniejsze realizacje - sprawdźcie czy Wam się podoba i zdecydujcie samiSmile
Dodam tylko, że cenowo nie wygląda to wcale tak źle. Pewnie za takiej samej wielkości lustro zapłaciłbyś tyle samo w jakimkolwiek sklepie z wyposażeniem dla domu. U mnie robili lustro do sypialni - zabudowali całą ścianę i sufit i wygląda to świetnie.
Dobra, dzięki! Pokażę żonie te wizualizacje i może zdecydujemy się na ich usługi. Mam nadzieję, że tak bo już mam dość poszukiwań.
Przekierowanie