Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Jakie są korzyści z przeprowadzenia badania metodą Volla?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, chciałabym uzyskać jakeiś wiarygodne informacje na temat metody Volla. Mój TŻ od jakiegoś czasu niedomaga. Kiedy zmienil pracę na lepiej platną ale bardziej wymagającą zrobil się nerwowy, schudl, cześceij się przeziebia. Lekarze mówią ze to stres, karzą brać magnezy ale to nic nie pomaga. Ostatnio ktoś w tramwaju mówił o badaniu metodą Volla, ale zapomniałam o tym i dopiero wczoraj kiedy mąz przyszedł do domu i zaczol wymiotować mi się to przypomniało. Wiecie może jaka jest skuteczność tej metody w wykrywaniu chorób?
Może to faktycznie tylko stres, faceci czasem są tacy delikatni, może powinien brać coś uspokajającego?
Nie bardzo może, one spowalniaja reakcje, on musi być sprawny.
Może i jesteśmy delikatni, ale stres też z czegoś się bierze. Myśle,że to nie tylko praca. Mnóstwo młodych ludzi choruje na depresję, różnego typu nerwice i mało kto wie, że mogą one być spowodowane nagromadzeniem się toksyn w organizmie. Metoda Volla faktycznie by się przydała twojemu TŻ, bo ona pozwala zdiagnozować organizm w bardzo prosty i skuteczny sposób. Trafność diagnozy tą metodą sięga 98%. Dzięki niej można ustalić jak przebiega choroba i odpowiednio dobrać leki a potem kontrolować terapię. Osobiście skierował bym was tu: http://arkadiamed.com/diagnostyka/badanie-metoda-volla/, radziłbym zajrzeć i poczytać jak chcesz, żeby mąż był zdrowy.
Dziewczyna pytała o korzyści, więc dodam jeszcze, że Metoda Volla nie tylko pozwala na diagnozowanie ale także na niedopuszczenie do rozwoju chorob i wyleczenia tych, które już są. Pozwala ona określić jak mocno jesteśmy obciążeni drobnoustrojami czy pierwiastkami chemicznymi, ale co najważniejsze dla wielu osób tułających się od lekarza do lekarza, wyjaśnić kliniczne niewyjaśnione przypadki. Badanie tą metodą pozwala na ustalenie przyczyn takich chorób jak np. AZS.
Resztę sama doczyta Smile. Życzę powodzenia.
Dziękuje wam, bierę się za niego!
To daj znać co mu wyszło.
Przekierowanie