Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Poszukuję biegłego grafologa - pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu poszukuję w województwie Wielkopolskim, a najlepiej w samym Poznaniu, grafologa, któremu będę mogła zlecić przeprowadzenie analizy paru dokumentów. Ważne, aby była to osoba kompetentna oraz doświadczona. Najlepiej ktoś z długoletnim stażem zawodowym, kto posiada duże kompetencje w danym zakresie.
Powiem Ci koleżanko, że dużo wymagasz, ale z drugiej strony co się dziwić, taka branża. Ja wiem, że moja koleżanka ostatnio także szukała kogoś z podobnym zakresem usług. Postaram się ją zapytać i wrócę z informacją.
Jeżeli potrzebny Ci jest biegły grafolog to najlepiej abyś zgłosiła się do firmy analityks z Poznania. Ich pracownicy to wykwalifikowani biegli sądowi, którzy od lat pracują w zawodzie.
Właśnie miałam wspomnieć o tej firmie. Moja przyjaciółka podrzuciła mi taki link: http://www.analityks.com.pl/ i to jest strona tej firmy i możesz więcej się dowiedzieć o ich zakresie usług, ogólnie o pracownikach. Przejrzyj sobie dokładnie całą stronę i może znajdziesz tam jakieś informacje, które Cię interesują. Z tego co widzę, to wśród pracowników i usług jest też opcja biegły grafolog, więc chyba firma jest w stanie Ci pomóc.
Jak masz jakieś pytania to warto też zajrzeć do zakładki struktura, w której masz przybliżone działania firmy http://www.analityks.com.pl/o-instytucie/struktura. Sprawdź sobie, a z pewnością utwierdzisz się w przekonaniu, że warto się do nich zgłosić.
Dobrze, bardzo Wam obojgu dziękuję. A czy któreś z Was korzystało konkretnie z grafologa?
Tak jak mówiłam, moja przyjaciółka korzystała i była bardzo zadowolona z przeprowadzonej analizy. Wszystkie dokumenty były rzetelne i potwierdzone.
Ja nie korzystałem, ale czytałem o firmie wiele i same pozytywne opinie, nawet osób wyższych szczebli zawodowych.
Wielkie dzięki jeszcze raz w takim razie!
Przekierowanie