Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, interesują mnie ogrodzenia ale nie takie masowe, ale kute, czy wiecie kto w Poznaniu się tym zajmuje? Dzięki z góry.
Ja kiedyś widziałem u znajomego piękne ogrodzenie, wspominał o jakiejś firmie N-Instalacje, trochę dziwne mi się to wydawało, bo co ma firma z instalacjami do ogrodzeń? Ale oni podobno tak robią, instalacje i ogrodzenia.
Hej, słyszałem o tej firmie, oni faktycznie robią ładne ogrodzenia kute w Poznaniu mają siedzibę? To nawet nie wiedziałem, myślałem, że gdzieś na drugim końcu kraju. Firma niezła, brat znajomego zakładał na terenie posesji, nieźle wyszło.
A ceny znacie? Jak to wygląda, w porównaniu z innymi firmami, rodzajami ogrodzeń itp.?
Znajomy, o którym pisałem, raczej zadowolony, a nie lubi szastać forsą. Mówił że to najtańsze ogrodzenia kute w Poznaniu – sam jestem ciekawy, ale na stronie n-instalacje.pl/ogrodzenia-kute/ jakoś nie znalazłem informacji o cenach, chyba że patrzyłem jakoś obok czy coś. Sprawdź sobie, może też da się przez telefon dogadać?
Cen rzeczywiście nie ma ale jest info, ze można skorzystać z darmowej wyceny, czyli przyjadą i policzą co i jak?
Na to by wyglądało, w sumie logiczne – skąd wiadomo, ile będzie kosztować, skoro każdy teren ma inną wielkość do ogrodzenia?
Podoba mi się ta opcja ‘darmowa’, bo przynajmniej nie jestem zobligowany do ponoszenia kosztów.
Tak, to ładny gest w stronę klienta, zachęcająca sprawa, nie?
Widać że dbają o potencjalnego klienta, to się dziś ceni w czasach, gdzie wszędzie pieniądz rządzi.
Stron: 1 2
Przekierowanie