Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Używał ktoś Pheromone Essence?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolega chwali się swoimi podbojami i mówi, że to dzięki feromonom. Nie bardzo mu wierzę bo to taki gawędziarz, ale poczytałem o tym trochę no i może ma rację. Polecił mi Pheromone Essence, miał to może ktoś z was?
Biedni wy jesteście, naprawdę. Co się stało, że już bez wspomagania nawet dziewczyny poderwać nie możecie. Za moich czasów było inaczej.
Masz słuszność, bo za twoich czasów świat był inny i mężczyźni, a ściślej ich ciała same produkowały feromony. Teraz niestety, szybko żyjemy i byle jak. Dlatego czasami potrzebujemy wsparcia.
Ja używam Pheromone Essence i bardzo sobie go chwalę. To feromon w czystej acz zagęszczonej postaci. Dodaję go do moich ulubionych perfum i używam codziennie. Jedna buteleczka starcza mi na około 3 miesiące. Odkąd go stosuję znacznie poprawiło się moje życie intymne. Zauwazyłem też, że w pracy lepiej mi się wiedzie, jestem bardziej przekonujący. Luknij tutaj: http://feromony-rank.pl/produkty/pheromone-essence/ , na dole znajdziesz opinie.
A jak się go używa? Kolega mówił, że nie miesza z niczym tylko taki nierozcieńczony
Też można, wtedy aplikujesz kropelke pod pachami, na nadgarstku lub na szyi, czyli w tych miejscach, które wydzielają ciepło.
A czy są też feromony dla kobiet. Podobno człowiek ma wiekszą pewność siebie.
Oczywiście, poszukaj na feromony-rank.pl, na pewno coś dla siebie wybierzesz.
Przekierowanie