Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, jestem nałogowym palaczem od jakiś 10 lat i poszukuję pastylek, które będę mógła ssać po papierosach gdyż już sama nie mogę znieść posmaku, który mam w ustach po papierosie. Dodatkowo zmagam się z typowym kaszlem palacza więc jeśli działałoby i na to, to byłabym wniebowzięta.
Pierwszym co powinnam Ci zasugerować, to rzucenie tego świństwa, które tylko Cię truje i lepiej to nie będzie, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę z trudności jakie niesie rzucanie palenia więc jedyne co dobrego słyszałam od palących znajomych, to te pastylki detusan: aptekamini.pl/detusan-24-pastylki-do-ssania.html więcej ci na ich temat nie powiem bo sama ich nie używałam.
Dzięki lepsze, to niż guma.
Muszę wam powiedzieć, że używałam tabletek detusan i u mnie się sprawdziły zarówno jeśli chodzi o kontrolowanie oddechu palacza, ale przede wszystkim w kwestii kaszlu. Nie znam się na tym zbytnio aczkolwiek mam wrażenie, że nawilżył mi i odbudował śluzówkę w gardle przez co te suche napady kaszlu były u mnie coraz rzadsze. No a że ceny w Aptece Mini są atrakcyjne to warto tam się zaopatrzyć Wink
Może mi tez pomoże, zaraz zamówię Smile
Przekierowanie