Forum motoryzacyjne

Pełna wersja: Gdzie serwisować swojego Mercedesa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, posiadam Mercedesa A 160 rocznik 2015, na razie sprawuje się bez problemu ale chciałbym się dowiedzieć, gdzie ewentualnie podczas wystąpienia jakieś usterki serwisujecie swoje auta. Jakiś sprawdzony mechanik w Wielkopolsce? Czy może autoryzowane serwisy?
Również jestem posiadaczem A 160 co prawda z 2013 roku i jest to CDI a twój to pewnie benzyna. Sam serwisuje mniejsze rzeczy, a coś większego raczej w autoryzowanych serwisach. Od dłuższego czasu w https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/ i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Uważam, że jak będziesz miał jakiś problem ze swoim autkiem to tam Ci pomogą i szybko zdiagnozują usterkę. Wiesz, zajmują się tylko Mercedesami, a nie jak większość warsztatów wszystkimi autami.
Też uważam, że auto takie jak mercedes powinno być serwisowane w autoryzowanym serwisie, a nie u jakiegoś „mirka”, tym bardziej, że w twoim przypadku przy odsprzedaży może to zaplusować.
Dzięki za odpowiedzi, postawie więc na autoryzowany serwis. Zadzwonię do duda cars i dopytam o koszty serwisu okresowego.
Przekierowanie