Forum motoryzacyjne
Szukam szamba - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: HydePark (/dzial-hydepark)
+--- Dział: Tablica ogłoszeń (/dzial-tablica-ogloszen)
+--- Wątek: Szukam szamba (/w-szukam-szamba)Szukam szamba - Żebrak - 04-19-2016 10:09 AM

Witam. Czy ktoś mi powie, gdzie mogę zamówić nieprzepuszczalne szamba betonowe? Potrzebuję właśnie takiego szamba do domu, bo za chwilę kończy mi się budowa, a szamba tam wciąż nie ma. Niestety, do sieci kanalizacyjnej nam daleko, dlatego nie mamy innego wyjścia i do szamba się musimy podłączyć. Szukamy jakiegoś sprawdzonego producenta takich szamb, bo chcemy, żeby wszystko było bezpieczne i żeby żadne niebezpieczeństwa nam nie groziły. Sami rozumiecie, że to poważna sprawa jest i nie ma z tym żartów. Może ktoś z Was montował jakoś niedawno szambo i będzie w stanie powiedzieć mi, jak to wygląda dokładnie? Do kogo się z tym udać, ile to roboty wymaga? Ktoś coś?


Szukam szamba - Kowal - 04-19-2016 11:44 AM

Cześć. No szambo to rzeczywiście poważna sprawa. Czeka Was sporo roboty, bo trzeba przecież wykopać, zabetonować, poczekać aż wszystko będzie solidne, podłączyć do domu, zakopać. To nie takie łatwe, jak się wydaje. Ale jak się odpowiednią firmę do tego zatrudni, to Ci to zrobią tak, że nawet nie zauważysz, kiedy to się stało i dokładnie jak, więc bez obaw, powinno się to dać przeżyć bez jakichś większych tragedii.


Szukam szamba - Żebrak - 04-19-2016 12:23 PM

A właśnie, a propos odpowiedniej firmy, to chciałbym jakąś znaleźć, która mi to zrobi. Najbardziej interesują mnie właśnie System Plus Radom słyszałem, że ma jakieś dobre firmy, które to mogą zrobić. Słyszałeś może coś?


Szukam szamba - Żebrak - 04-19-2016 02:51 PM

Wiesz co… Spróbuj spszamba.pl, oni chyba robią też w Radomiu, może to o nich właśnie słyszałeś, bo renomę mają całkiem dobrą. Wiem, że mnóstwo ludzi z ich usług korzysta bo naprawdę świetnie swoją robotę wykonują.


Szukam szamba - Żebrak - 04-19-2016 04:33 PM

Tak, tak to chyba właśnie oni. Dzięki za ten link, teraz to już wiem przynajmniej gdzie i czego mam szukać. Super jeszcze, że to z polecenia, to przynajmniej można zaufać, że rzeczywiście ktoś miał to już robione i jest z tego zadowolony, bo z szambem to żartów nie ma.


Szukam szamba - Kowal - 04-19-2016 05:23 PM

No tak, jeśli chodzi o szambo, to nie warto korzystać, bo można mieć nieciekawą niespodziankę. Tongue