Forum motoryzacyjne
Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Porozmawiajmy (/dzial-porozmawiajmy)
+--- Dział: Nauka i szkoła (/dzial-nauka-i-szkola)
+--- Wątek: Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu (/w-najblizszy-termin-i-cena-cpe-w-poznaniu)Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu - Przelotna - 05-05-2016 11:59 AM

Dzień dobry, czy ktoś z państwa orientuje się na jaki termin przypada i ile kosztuje najbliższy egzamin CPE w Poznaniu?


Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu - pirania - 05-05-2016 12:41 PM

Dobry wieczór, z tego co mi wiadomo to kolejny egzamin zaplanowany jest na 9 czerwca i kosztuje około 630 złotych. Cena i terminy są jednakowe we wszystkich centrach egzaminacyjnych pod patronatem British Council.


Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu - Przelotna - 05-05-2016 01:20 PM

Dzięki, o to zdążę pozałatwiać wszystkie sprawy przed wyjazdem, dziękuję Pani za tak szybką odpowiedź. A czy mogła by mi pani polecić jeszcze jakąś stronkę na której znajdę informacje o CPE.


Najbliższy termin i cena CPE w Poznaniu - pirania - 05-05-2016 03:45 PM

Jasne, sama ja i moi znajomi \ nie zachwalając jest ich dużo\ korzystaliśmy i korzystamy ze strony fce.pl , a to link w którym są niezbędne informacje o CPE https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/cpe. Dodam, że będąc zupełnym laikiem w temacie tych wszystkich egzaminów i wszystkiego co z nimi związane natrafiłam właśnie na tą stronę i od tamtej pory jest moim przewodnikiem po egzaminach. Mam do niej duże zaufanie. Mam nadzieję, że mogłam pomóc i tym samym rozwiałam Pani wszystkie niejasnści związane z CPE.