Forum motoryzacyjne
Epizody z księgowością w tle. - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Porozmawiajmy (/dzial-porozmawiajmy)
+--- Dział: Biznes, ekonomia, praca (/dzial-biznes-ekonomia-praca)
+--- Wątek: Epizody z księgowością w tle. (/w-epizody-z-ksiegowoscia-w-tle)Epizody z księgowością w tle. - Kowal - 05-10-2016 08:30 AM

Nieuczciwość ludzi nie zna granic. Och, zapomniałem się przedstawić. Jestem Karol. Razem z moim współpracownikiem od kilku lat prowadziłem własny biznes ale mało brakło, a to byłby nasz koniec. Wszystko przez jedną osobę. Osoba, której zaufałem okazała się być nie tą, za jaką się podaje. Nie chodzi mi o tożsamość czy kompetencje (na papierze) ale nikomu nie polecam być zbyt ufnym co do pracowników. U mnie zawiodła niestety księgowa. Czy Wy też kiedyś ‘’przejechaliście’’ się na swoich pracownikach, współpracownikach, kolegach?


Epizody z księgowością w tle. - Żebrak - 05-10-2016 11:19 AM

Mówi się, że ‘’uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu’’ i mógłbym to sparafrazować, aby dopasować to powiedzenie do sytuacji, którą opisałeś. Chyba każdy kiedyś zawiódł się na osobach, z którymi współpracował. Nie mówię, ze należy to normalności i zachowań na porządku dziennym, ale chyba właśnie takie nieporozumienia i nieudane współprace uczą nas najwięcej.


Epizody z księgowością w tle. - Aferzysta - 05-10-2016 11:45 AM

Nie zgodzę się, że każdego spotkała taka nieprzyjemna współpraca czy sytuacja. Trzeba po prostu mieć właściwych ludzi na właściwym miejscu, mieć porządek. Ja na przykład polecam skorzystać z biura rachunkowego, zwłaszcza gdy firma jest niewielka. Wówczas nie ma bałaganu, a specjaliści wszystko załatwią rzetelnie i terminowo.


Epizody z księgowością w tle. - Kowal - 05-10-2016 02:15 PM

No ja, jak wspomniałem w poście i nawet w jego tytule prawie straciłem karierę przez księgową. Może więc polecisz mi jakieś konkretne biuro rachunkowe, dzięki któremu odzyskam wiarę w ludzi?


Epizody z księgowością w tle. - Aferzysta - 05-10-2016 03:56 PM

Jak górnolotnie powiedziane, haha Smile. Nie wiem, czy odzytskasz wiarę w ludzi ale na pewno uporządkujesz swoje sprawy księgowe korzystając z : ksiegowosctrojmiasto.com.pl/ . Naprawdę bez wyrzutów sumienia mogę polecić tę firmę. Ja mam dość wysokie wymagania a osoby pracujące tam nie zawiodły mnie nigdy.


Epizody z księgowością w tle. - Żebrak - 05-10-2016 06:12 PM

Może należysz do tych wyjątków, szczęściarzy, którym zawsze się wszystko układa. Ja jednak wychodze z założenia że człowiek jak najbardziej uczy się na błędach, nieudanych relacjach. Gdyby nie było cierpienia, nie docenialibyśmy szczęścia.