Forum motoryzacyjne
Co to są ogrodzenia systemowe? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Porozmawiajmy (/dzial-porozmawiajmy)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Co to są ogrodzenia systemowe? (/w-co-to-sa-ogrodzenia-systemowe)Co to są ogrodzenia systemowe? - Zima - 06-29-2016 03:58 PM

Szukając w sieci ogrodzenia na moją posesję, natknęłam się na określenie ogrodzeń systemowych. Może mi ktoś wyjaśnić, co to w ogóle jest? Na zdjęciach to wygląda jak normalne ogrodzenie z metalowych paneli, ale może są jakieś niuanse, których ja nie zauważyłam.


Co to są ogrodzenia systemowe? - Kowal - 06-29-2016 05:25 PM

No bo to faktycznie w zdecydowanej wiekszości przypadków są właśnie ogrodzenia panelowe, wykonane ze zgrzewanych prętów stalowych o różnej średnicy. Są to najczęściej pręty ocynkowane, moga być również pręty ocynkowane malowane proszkowo, wszystko zależy od wyboru inwestora. Tutaj drumar.pl/ogrodzenia_panelowe masz przyklady paneli ogrodzeniowych w różnych systemach.


Co to są ogrodzenia systemowe? - ForrestGoomp - 06-29-2016 08:10 PM

Niuansem może być to, że wszystkie elementy płotu wykonane są w tej samej technologii i stylistyce. Wybierasz system i prócz paneli możesz dokupić pasującą do nich bramę wjazdową czy furtkę. W firmie DruMar znaleźć można wiele różnych systemów ogrodzeniowych bazujących właśnie na ogrodzeniach panelowych.