Forum motoryzacyjne
Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/dzial-rozrywka)
+--- Dział: Imprezy, koncerty, okazje (/dzial-imprezy-koncerty-okazje)
+--- Wątek: Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? (/w-gdzie-warto-zamowic-oprawe-oswietleniowa)Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? - polskie - 09-23-2016 10:12 AM

Szukam dobrego, niedrogiego sklepu z oprawami oświetleniowymi. Najlepiej, jeśli będzie to sklep lub hurtownia internetowa.


Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? - Żebrak - 09-23-2016 12:29 PM

A co konkretnie chcesz kupić? Bo jeśli chcesz kupić oprawkę albo statecznik do świetlówek to możesz coś takiego dostać nawet w sklepie akwarystycznym. Jeśli jednak interesują Cię lampy wiszące czy teraz bardzo popularne oświetleniowe moduły ledowe to raczej musisz szukać w sklepach z elementami wykończenia wnętrz, w sklepach meblarskich lub w dużych marketach ogólnobudowlanych.


Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? - Babiczka - 09-23-2016 03:19 PM

Czy sprawdzał Pan ten adres gitmarket.pl? To sklep internetowy specjalizujacy się w sprzedaży sprzętu oświetleniowego różnych typów. Ciężko porównac mi ceny wszystkich produktów, ale takie na przyklad wentylatory kanałowe i inny osprzęt, który może przydac się w biurze czy w sklepie mają naprawdę wyjatkowo tani.


Gdzie warto zamówić oprawę oświetleniową? - Kowal - 09-23-2016 06:04 PM

Znam dobry sklep, w którym sprzedają niedrogie naświetlacze led, czyli takie reflektory głównie do zastosowań przemysłowych, choć część osób używa ich do rozświetlenia podjazdu pod domem lub wybranych elementów ogrodowej infrastruktury.