Forum motoryzacyjne
Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: HydePark (/dzial-hydepark)
+--- Dział: Tematy na luzie (/dzial-tematy-na-luzie)
+--- Wątek: Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? (/w-gdzie-zamowie-lustra-lazienkowe-w-poznaniu)

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Systematyczny - 05-17-2017 01:04 PM

Forumowicze i forumowiczki, żona oddelegowała mnie do kupna lustra łazienkowego, ale mam problem bo wymiary są dość niestandardowe i muszę skorzystać z luster na wymiar. Znacie jakiegoś szklarza w Poznaniu, który podejmie się takiej pracy? Możecie kogoś polecić albo coś mi doradzić?

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Aferzysta - 05-17-2017 02:37 PM

Poszukaj po sieci, na pewno są jakieś opinie o poznańskich szklarzach. Możesz też po prostu kupić lustro i dociąć je samemu - są odpowiednie noże do cięcia szkła i nie jest to wcale takie trudne. Zastanów się nad takim rozwiązaniemSmile

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Systematyczny - 05-17-2017 04:34 PM

Niestety nie mam czasu na takie zabawy - to po pierwsze. A po drugie moje dwie lewe ręce nie pozwalają mi na podejmowanie się takich prac. Prędzej zrobiłbym sobie krzywdę niż dociął dobrze lustro.

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Moon - 05-17-2017 06:09 PM

W takim razie ja polecam firmę Con-Vitro. Zajmują się oni wszelkimi wyrobami ze szkła. Robią lustra, kabiny prysznicowe, balustrady, drzwi i wiele innych konstrukcji. Co prawda lustra u nich nie zamawiałem, ale kabinę prysznicową zrobili perfekcyjnie. Nie wiem czy nawet nie lepiej niż niejeden zakład produkcyjny, który kabinami zajmuje się od zawsze.

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Leśna-polana - 05-17-2017 06:58 PM

Tak, faktycznie ta firma jest warta uwagi. Jeżeli interesują Was lustra łazienkowe w Poznaniu to warto zajrzeć pod link http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/lustra-i-panele-kuchenne-szklane/. Jest tam kilka słów na ich temat, a przede wszystkim znaleźć można tam wcześniejsze realizacje - sprawdźcie czy Wam się podoba i zdecydujcie samiSmile

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Hanna_B - 05-17-2017 07:15 PM

Dodam tylko, że cenowo nie wygląda to wcale tak źle. Pewnie za takiej samej wielkości lustro zapłaciłbyś tyle samo w jakimkolwiek sklepie z wyposażeniem dla domu. U mnie robili lustro do sypialni - zabudowali całą ścianę i sufit i wygląda to świetnie.

Gdzie zamówię lustra łazienkowe w Poznaniu? - Systematyczny - 05-17-2017 09:01 PM

Dobra, dzięki! Pokażę żonie te wizualizacje i może zdecydujemy się na ich usługi. Mam nadzieję, że tak bo już mam dość poszukiwań.