Forum motoryzacyjne
Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Porozmawiajmy (/dzial-porozmawiajmy)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? (/w-kto-robi-ogrodzenia-kute-w-poznaniu)

Strony: 1 2

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Aferzysta - 07-27-2017 05:56 AM

Cześć, interesują mnie ogrodzenia ale nie takie masowe, ale kute, czy wiecie kto w Poznaniu się tym zajmuje? Dzięki z góry.

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Buszujący - 07-27-2017 07:20 AM

Ja kiedyś widziałem u znajomego piękne ogrodzenie, wspominał o jakiejś firmie N-Instalacje, trochę dziwne mi się to wydawało, bo co ma firma z instalacjami do ogrodzeń? Ale oni podobno tak robią, instalacje i ogrodzenia.

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - ForrestGoomp - 07-27-2017 08:09 AM

Hej, słyszałem o tej firmie, oni faktycznie robią ładne ogrodzenia kute w Poznaniu mają siedzibę? To nawet nie wiedziałem, myślałem, że gdzieś na drugim końcu kraju. Firma niezła, brat znajomego zakładał na terenie posesji, nieźle wyszło.

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Aferzysta - 07-27-2017 10:12 AM

A ceny znacie? Jak to wygląda, w porównaniu z innymi firmami, rodzajami ogrodzeń itp.?

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - ForrestGoomp - 07-27-2017 01:01 PM

Znajomy, o którym pisałem, raczej zadowolony, a nie lubi szastać forsą. Mówił że to najtańsze ogrodzenia kute w Poznaniu – sam jestem ciekawy, ale na stronie n-instalacje.pl/ogrodzenia-kute/ jakoś nie znalazłem informacji o cenach, chyba że patrzyłem jakoś obok czy coś. Sprawdź sobie, może też da się przez telefon dogadać?

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Aferzysta - 07-27-2017 01:22 PM

Cen rzeczywiście nie ma ale jest info, ze można skorzystać z darmowej wyceny, czyli przyjadą i policzą co i jak?

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - ForrestGoomp - 07-27-2017 01:55 PM

Na to by wyglądało, w sumie logiczne – skąd wiadomo, ile będzie kosztować, skoro każdy teren ma inną wielkość do ogrodzenia?

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Aferzysta - 07-27-2017 02:10 PM

Podoba mi się ta opcja ‘darmowa’, bo przynajmniej nie jestem zobligowany do ponoszenia kosztów.

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - ForrestGoomp - 07-27-2017 04:19 PM

Tak, to ładny gest w stronę klienta, zachęcająca sprawa, nie?

Kto robi ogrodzenia kute w Poznaniu? - Aferzysta - 07-27-2017 04:48 PM

Widać że dbają o potencjalnego klienta, to się dziś ceni w czasach, gdzie wszędzie pieniądz rządzi.