Forum motoryzacyjne
Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: HydePark (/dzial-hydepark)
+--- Dział: Tablica ogłoszeń (/dzial-tablica-ogloszen)
+--- Wątek: Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? (/w-gdzie-tanio-dostane-panele-szklane-z-bielska-bialej)Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Buszujący - 09-28-2017 01:24 PM

Cześć sprawa niby prosta ale jak człowiek zacznie się rozglądać to jak zwykle niczego nie ma. Potrzebne mi panele szklane w większej ilości więc fajnie by było gdyby można dostać na miejscu - w Bielsko Białej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam serdecznie.


Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Nektarynka - 09-28-2017 02:53 PM

Podbijam pytanie bo też nie mogę znaleźć w tym mieście nikogo kto oferowałby panele ale do kabin prysznicowych. Jeśli to nie problem to prosiłabym o namiary.


Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Aferzysta - 09-28-2017 03:30 PM

Panele szklane i zadaszenie tarasu zamawiałem w tej firmie http://glass-hart.com/panele-szklane/ którą z czystym sumieniem mogę polecić. Ceny bardzo dobre no i dostepnosc róznych waraintów robi wrażenie. Biorac pod uwage wytrzymałość nie ma sie do czego przyczepić. W skrócie solidne i tanie panele szklane - Bielsko Biała jest producentem także wszystko masz na miejscu.


Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Nektarynka - 09-28-2017 06:04 PM

A kabiny prysznicowe też dałoby rade tam zamówić?


Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Aferzysta - 09-28-2017 06:59 PM

Wpisałem w przegladarce kabiny prysznicowe na wymiar - Bielsko Biała i wyskoczyła mi ich strona - http://glass-hart.com/kabiny-prysznicowe/ wiec da rade Smile. Pomimo że nie zamawiałem bo mam wanne w domu to patrząc na wytrzymałość innych elementów szklanych które mam z tej firmy nie wahałbym się zamówić. Na pewno wyniesie Cię to taniej niż przy zakupie gotowej ze sklepu, a coś robione na wymiar to juz inny poziom jakości Wink


Gdzie tanio dostanę panele szklane z Bielska Białej? - Nektarynka - 09-28-2017 09:09 PM

Dzięki Smile