Forum motoryzacyjne
Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Porozmawiajmy (/dzial-porozmawiajmy)
+--- Dział: Zdrowie i medycyna (/dzial-zdrowie-i-medycyna)
+--- Wątek: Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? (/w-gdzie-znajde-pastylki-do-ssania-dla-palaczy)

Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - pirania - 01-12-2018 09:57 AM

Hejka, jestem nałogowym palaczem od jakiś 10 lat i poszukuję pastylek, które będę mógła ssać po papierosach gdyż już sama nie mogę znieść posmaku, który mam w ustach po papierosie. Dodatkowo zmagam się z typowym kaszlem palacza więc jeśli działałoby i na to, to byłabym wniebowzięta.

Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - Leśna-polana - 01-12-2018 10:56 AM

Pierwszym co powinnam Ci zasugerować, to rzucenie tego świństwa, które tylko Cię truje i lepiej to nie będzie, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę z trudności jakie niesie rzucanie palenia więc jedyne co dobrego słyszałam od palących znajomych, to te pastylki detusan: aptekamini.pl/detusan-24-pastylki-do-ssania.html więcej ci na ich temat nie powiem bo sama ich nie używałam.

Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - pirania - 01-12-2018 01:04 PM

Dzięki lepsze, to niż guma.

Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - Piratka - 01-12-2018 03:47 PM

Muszę wam powiedzieć, że używałam tabletek detusan i u mnie się sprawdziły zarówno jeśli chodzi o kontrolowanie oddechu palacza, ale przede wszystkim w kwestii kaszlu. Nie znam się na tym zbytnio aczkolwiek mam wrażenie, że nawilżył mi i odbudował śluzówkę w gardle przez co te suche napady kaszlu były u mnie coraz rzadsze. No a że ceny w Aptece Mini są atrakcyjne to warto tam się zaopatrzyć Wink

Gdzie znajdę pastylki do ssania dla palaczy? - pirania - 01-12-2018 05:02 PM

Może mi tez pomoże, zaraz zamówię Smile