Forum motoryzacyjne
Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Wersja do druku

+- Forum motoryzacyjne (http://www.motoauto.info.pl)
+-- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Dział: Sport (/dzial-sport)
+--- Wątek: Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? (/w-czy-w-sklepie-reebok-mozna-kupic-model-mercurial)

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Systematyczny - 04-25-2019 05:34 PM

Czy orientujecie sie może w którym sklepie można w dobrej cenie kupić fajne buty do poważnego grania w piłkę?

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Aferzysta - 04-25-2019 06:28 PM

Ja mogę Ci polecić ten, z którego sam korzystam czyli CTXSport, a jest w nim chyba wszystko...

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Nektarynka - 04-25-2019 09:08 PM

Co prawda butów piłkraskich tam nie kupuje, ale faktycznie asortyment to tam mają poważny...

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Snail - 04-25-2019 10:54 PM

Jako, że dyscyplin jest wiele to i producentów w sklepie można spotkać różnych, tak jak na https://ctxsport.com/sklep/reebok/. Tak jak widać są tu oferty różnych producentów butów. To sklep reebok, nike, adidas w jednym, ale za to dla wielu klientów Smile)) W ofercie znajdują się buty i stroje do wielu dyscyplin sportowych. To najbardziej aktualna oferta, jaką widziałem ostatnio.

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Zima - 04-26-2019 12:32 AM

A mi się tam ruszać nie chce, wole sobie sport w tivi poogladac Smile))

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - Halabard - 04-26-2019 02:24 AM

To niestety na zdrowie Ci to nie wyjdzie. Warto się trochę ruszać nawet w domu.

Czy w sklepie reebok można kupić model Mercurial? - ForrestGoomp - 04-26-2019 04:12 AM

Wracają do Twojego pytanie to bardzo fajny jest model Nike Mercurial cena tego modelu to zwykle kilkaset złotych. Jest to bardzo nowoczesny but, który można spotkać na nogach najlepszych piłarzy z całego świata. Występują różne wersje modelu Nike Mercurial cena między innymi od tego zależy. Buty do grania na hali czy na sztucznych nawierzchniach są z reguły nieco niższe od tych najbardziej popularnych, czyli tych do grania na naturalnej trawie.